30 dni na zwrot

Wysyłka do Paczkomatu w 24h

Darmowa dostawa od 200 zł

Koszty i sposoby dostawy

Wysyłki realizujemy bezpośrednio z magazynu importera za pomocą firmy kurierskiej DPD. Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 13.00 wysyłka nastąpi tego samego dnia.

Koszt wysyłki kurierem DPD - 10 zł brutto
Koszt wysyłki pobraniowej kurierem DPD - 14 zł brutto 

W przypadku zamawiania większej ilości produktów prosimy o kontakt celu ustalenie szczegółów dostawy

Ponieważ mamy w magazynie pokrycie dla wszystkich produktów, informacja o dostępności np.  Jest - od ręki Jest - od ręki oznacza że produkt faktycznie posiadany i możemy niezwłocznie przystąpić do realizacji zamówienia.
Czas realizacji określony jako np. 2-3 dni robocze oznacza że zamówienie może być kolejkowane i wtedy nie zostanie ono wysłane tego samego dnia w którym złożono zamówienie. Prosimy o wyrozumiałość.

Jeśli produkt ma opis dostępności Przedsprzedaż to znaczy że towar jest w drodze i nie mamy na myśli wysyłki z innej hurtowni ale płynące do nas kontenery. W takim przypadku zamówiony produkt zastanie wysłany niezwłocznie po tym jak najdzie się w naszym magazynie co jednocześnie zmieni jego status dostępności z Przedsprzedaż na  Jest - od ręki Jest - od ręki.
Sugerujmy nie zwlekać z zamawianiem produktów o takim statusie bo bardzo często sprzedają się wszystkie zanim do nas dotrą. Złożenie zamówienia przez naszą platformę gwarantuje rezerwację produktu.