30 dni na zwrot

Wysyłka do Paczkomatu w 24h

Darmowa dostawa od 200 zł

Zapowiedź! Nowe BLOCKI dla najmłodszych już w maju w Emalu Toys! Poznaj BLOCKI MUBI Wielkie Przygody!

14-04-2022

Mamy dla Was doskonałą wiadomość! Już w maju w Emalu Toys pojawią się nowe klocki dla najmłodszych BLOCKI MUBI Wielkie Przygody!

BLOCKI MUBI Wielkie Przygody

BLOCKI MUBI Wielkie Przygody to zupełnie nowa mini seria klocków dla maluchów. Kolekcja Mubi Wielkie Przygody to 4 unikatowe zestawy, dedykowane dla dzieci od 2 roku życia. Każdy z zestawów w kolekcji jest inny i przeniesie najmłodszych w świat innych, emocjonujących przygód. Wraz z zestawami z serii BLOCKI MUBI Wielkie Przygody maluchy poznają nowych przyjaciół, ich hobby, a także zawody, które wykonują.

Klocki BLOCKI MUBI Wielkie Przygody Dżungla

Zestaw MU5001 BLOCKI Mubi Wielkie Przygody - Dżungla, to komplet klocków, który przeniesie w świat niesamowitej przyrody. Z tym zestawem dziecko otrzyma samochód terenowy idealny na safari, zjeżdżalnię, drzewko palmowe oraz prawdziwy hit - figurkę lwa. W zestawie nie mogło oczywiście zabraknąć figurki bohatera - przyrodnika i podróżnika Steve'a.

Klocki BLOCKI Mubi Wielkie Przygody Pomoc drogowa

Zestaw MU5002 BLOCKI Mubi Wielkie Przygody - Pomoc drogowa, to zestaw który spodoba się miłośnikom zabawy samochodami. W tym komplecie dziecko znajdzie samochód pomocy drogowej z holownikiem, auto osobowe oraz figurkę mechanika Stana.

BLOCKI Mubi Wielkie Przygody Wyścig

W nowej kolekcji Mubi znajdzie się także coś dla miłośników wyścigów samochodowych. W zestawie BLOCKI MUBI Wielkie Przygody Wyścig MU5003 dzieci znajdą dwa autka wyścigowe, pachołki wyznaczające tor wyścigowy, dystrybutor paliwa w pit-stopie oraz dwie figurki kierowców - Maxa i Daxa, którzy rywalizują ze sobą o zwycięstwo w wyścigu.

Klocki BLOCKI MUBI Wielkie Przygody Farma

Zestawy z farmą to jedne z ulubionych kompletów wszystkich maluchów od marki BLOCKI. Seria BLOCKI MUBI MyFarm cieszy się ogromną popularnością. W kolekcji MUBI Wielkie Przygody nie mogło zatem zabraknąć zestawu z farmą. W komplecie MU5004 maluch znajdzie figurkę rolnika Artura, traktor z przyczepką, narzędzia niezbędne na farmie oraz figurkę krówki.

Klocki dla najmłodszych BLOCKI MUBI

Klocki dla najmłodszych BLOCKI MUBI to jedne z najpopularniejszych klocków polskiej marki na rynku. Ogromną zaletą wszystkich zestawów od marki BLOCKI jest niezwykle atrakcyjna cena. Zestawy BLOCKI MUBI dla maluchów dedykowane są dla dzieci od 24 miesiąca życia. Wielkim plusem zestawów BLOCKI MUBI Wielkie Przygody jest również możliwość łączenia ich z pozostałymi zestawami MUBI oraz klockami dla najmłodszych innych producentów! Klocki BLOCKI są uznawane przez psychologów i pedagogów za zabawki, które w wyjątkowo pozytywny sposób wpływają na rozwój psychoruchowy najmłodszych. Warto wspomnieć, że wielkość elementów zestawów BLOCKI MUBI Wielkie Przygody jest dopasowana odpowiednio do wieku dziecka - klocki są większe, ich łączenie i rozłączanie łatwiejsze, co zapewnia bezpieczeństwo i łatwość samodzielnej zabawy klockami MUBI.