30 dni na zwrot

Wysyłka do Paczkomatu w 24h

Darmowa dostawa od 200 zł

Zagadki Emalu - łamigłówki dla dzieci z ulubionymi zabawkami. Część 1 - zagadki z lalkami Anlily.

02-08-2021

Dzieci kochają zagadki, quizy, łamigłówki i konkursy, co do tego nie mamy żadnej wątpliwości! Właśnie dlatego sklep z zabawkami Emalu przygotował dla Was zagadki z ulubionymi zabawkami, które możecie rozwiązywać online lub pobrać na swój komputer i wydrukować.

Zagadki z zabawkami

W cyklu "Zagadki Emalu" znajdziecie zadania i zagadki z ulubionymi  zabawkami zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych dzieci. Rozwiązywanie zagadek to doskonały sposób na wspieranie rozwoju dziecka poprzez zabawę. Wszystkie Zagadki Emalu przygotowywane są we współpracy z pedagogiem.

Lalki Anlily

Dziś mamy dla was pierwszą paczkę z zagadkami od lalek Anlily! Lalki Anlily to jedne z najpopularniejszych lalek dla dziewczynek w Polsce. Anlily to piękne lalki, które z pewnością spodobają się miłośniczkom lalek Barbie. Co więcej, lalki Anlily i lalki Barbie są tych samych rozmiarów, więc sukienki i buciki, które pasują na Barbie sprawdzą się również u lalek Anlily! W sklepie Emalu znajdziecie lalki Anlily pojedyncze np. Lalka Anlily Amazonka czy Lalka Anlily Syrenka oraz w zestawach np. Lalka Anlily i gabinet weterynaryjny czy Lalka Anlily w szkole. Każda dziewczynka znajdzie lalkę Anlily odpowiednią dla siebie.

Zagadki z lalkami Anlily od sklepu z zabawkami Emalu Toys

Sklep z zabawkami Emalu Toys to gwarancja najlepsze zabawy dla wszystkich dzieci. Kochamy zabawki, dlatego znajdziecie u nas zawsze sporą dawkę nowych, modnych zabawek i zabawkowych bestsellerów. Śledźcie nasze media społecznościowe - Facebooka i Instagrama, znajdziecie tam zabawne informacje, konkursy i właśnie nowe Zagadki Emalu!

Zagadki z lalkami anlily